Co jsou to hliníkové palubky a na co se hodí je použít?

Co jsou to hliníkové palubky a na co se hodí je použít?

Hliníková palubka je jednoduše hliníkový tenkostěnný profil s perem a drážkou, který má pohledově tvar dřevěné palubky – jednoduše řečeno palubka z aluminia, je to tedy „alubka“.

Celkový vzhled zdokonaluje dekorativní povrchová úprava profilu, která dokresluje barvu a kresbu dřevěného dekoru určité konkrétní dřeviny. V nabídce jsou celkem tři typy povrchových úprav – Ral, Prim a Lux. Na výběr je několik typů obkladových palubek, stejně jako je tomu u palubek dřevěných, které se liší svým tvarem a rozměry.


Pro následné informace klikněte na fotografii.


Hliníkové palubky (alubky) je možné použít jednoduše tam kde by se běžně použily palubky dřevěné, ovšem na rozdíl od dřevěných palubek alubky nebude třeba žádným způsobem povrchově ošetřovat a to dokonce po celou dobu užívání.

Jak již bylo uvedeno, alubky je možno použít na veškeré plochy na místo dřevěných palubek. Platí to zejména tam kde je problematický přístup pro údržbu obkladu. Jedná se zejména o fasádní obložení domů, podbití střech a štítů, ale také třeba výplně balkónů, dělící stěny nebo plotové výplně a pod.


Jednoznačnou výhodou je zaručená stálost barevného dekoru alubek, jaký dekor si zákazník pořídí, takový bude mít a to bez údržby a bez ohledu na aktuální počasí, nebo roční dobu.

Obklad z alubek, tedy z materiálu - aludřevo je skvělá alternativa pro ty kteří požadují trvalou kvalitu bez údržby a bez kompromisů.

 

Aludřevo ..... nesmrtelné palubky (alubky).

 

Více informací o tomto materiálu a technologii povrchových úprav - aludrevo.czZpět na informace...
FP - 1
FP - 1
FP - 2
FP - 2
FP - 3
FP - 3
FP - 4
FP - 4
FP - 5
FP - 5
FP - 6
FP - 6
DSCF4219
DSCF4219
H2malý
H2malý
DUB
DUB
MAHAGON
MAHAGON
OŘECH
OŘECH
TEAK.
TEAK.